Belediye Dukkanlari No: 15/C 07580 Kas Antalya Turkey
+90 532 264 3795

Sıkça Sorulan Sorular

Sigorta Hakkında

Arabada tam sigorta (CASCO) var. Ön cam, lastik veya farlar için geçerli değildir. Bunun için sigorta, isteğe bağlı bir ekstra olarak alınabilir.

Aracın değiştirilmesi gerekirse, size yeni bir araç teslim ediyoruz. Kaza sonrası yapılması gerekenler için bizi arayıp yardım alabilirsiniz.

Sürücünün hatası olmayan bir problem varsa, Andifli sorumludur. Sorun sürücünün hatasıysa, sürücü sorumludur. Sigorta, mekanik sorunları kapsamaz. Yetkili servisin vereceği rapor önemli ve geçerlidir.

Kullanıcının adı sözleşmede geçtiği sürece herkes aracı kullanabilir. Tüm sürücüler sürücü belgelerini yanında taşımaları gerekir. Kasko sözleşme dışındaki sürücülerin hasarlarını karşılamaz.

Araçlar Hakkında

Tüm araçlarımız yenidir. Filomuzda 3 yaşının üstünde araç bulunmamaktadır.

Evet, ayırttığınız araç yoksa benzeri bir araç teslim ediyoruz; benzeri bir araç da yoksa daha üst segment bir araç teslim ediyoruz.

Andifli ayrıcalığı size bu imkânı sağlıyor, teslimat ofislerimizin bulunduğu il/ilçe sınırları içinde ise sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Ehliyetinize, pasaportunuza, kredi kartınıza, konaklama adresinize ve telefon numaranıza ihtiyacınız var. Lütfen sözleşmenizin ödediğiniz para miktarını gösteren bir kopyasını isteyin.

Bunun için zaman sınırı yok.

Araç talep edilen bölgedeki anlık yoğunluklara bağlı olarak dinamik ve değişkenlik gösteren bir fiyat politikamız bulunmaktadır.

Kampanyalar birleştirilememektedir.

Hayır, kiralık araçlarımız yurt dışına çıkartılamaz.

Trafik cezası TC numaranıza yazıldı ise ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında, trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmektedir, ceza tebliğ tarihinden 15 gün içinde çekim yapılabilirse trafik cezası indirimli olarak çekilir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.

HGS kullanım bilginiz, kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından bize ulaştırılmaktadır ve HGS kullanım ücreti kiralamanızı yapmış olduğunuz kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde Karayollarına bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcının kredi kartına yansıtılır.

Transfer Hakkında

Sürücümüz, havalimanının gelen yolcu kısmındaki “meeting point” alanında, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir Andifli levhası ile sizi karşılayacaktır.

Bu konuda telaş yapmayın, tüm havalimanlarımızda size yardımcı olacak asistan bir yetkilimiz var.

Operasyonumuz uçuş bilgilerinizi ekranda takip ediyor, herhangi bir rötar olma durumunda sürücü bilgilendiriliyor. Rötarın uzaması veya uçuşunuzun iptali durumunda transfer talebiniz 24 saat süreyle beklemeye alınıyor; hiçbir ek ücret ödemeden transfer hizmetinizi yenileyebilirsiniz.

Rezervasyon yaparken önce uçak kalkış saatinizi yazıp daha sonra otelden alınmak istediğiniz saati belirtiniz. Yurt dışı uçuşlarda uçuşunuzdan en az 2 saat önce, yurt içi uçuşlarda ise 1.5 saat önce havalimanında olmanız önerilir. Bu süreye ulaşım süresini de dahil ederek alınmak istediğiniz saati belirleyiniz. (Eğer alınış saatinizde bir problem varsa size dönüş yaparak gerekli değişikliği yapacağız.)

Rezervasyon yapımı sırasında “Bebek / Çocuk Koltuğu” sayısını seçebilir ve rezervasyon formundaki kutucuğa istediğiniz koltuğun cinsini ve çocuğunuzun yaşını yazabilirsiniz.

Gecikme durumunda lütfen iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizi bilgilendiriniz.

Rezervasyon formunda bagajınızın cinsini ve boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Evcil hayvanınızın cinsini ve kafes boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

*Transfer esnasında acil bir ihtiyaç için mola isteyebilirsiniz.
*Araçlarda sigara, tütün mamulü ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.

Ödeme Seçenekleri Hakkında

Ödeme seçeneklerimiz online rezervasyon sistemimizde sunulmuştur.

® 2018 Tüm hakları saklıdır. | Crafted by aybarsvurucu.com